TOPLAMDA 6 ÖDÜL

TOPLAMDA 6 ÖDÜL

Kuruluşunun ilk yılında 6 ödül alan gazetemiz, Muğla Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen yarışmada yine ödül almayı başardı.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti tarafından çeşitli kategorilerde düzenlenen yarışmalarda Gazete Güney Ege ailesi toplamda 3 ödül alırken, kardeş kurumumuz olan Radyo Gözlem’de 3 ödül almayı başardı.

Düzenlenen yarışmada Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Ferdi Aşıcı Güncel Spor Haberleri yazısı dalında, köşe yazarlarımızdan Osman Oturak Güncel Toplumsal yazı dalında,  Röportaj dalında ise Nevzat Çağlar Tüfekçi ödül almaya hak kazandı.

Kardeş kuruluşumuz olan Radyo Gözlem’de haberleri sunan Gizem Kapusuz, Spor Programı yapan Hüseyin Açar ve Program Yapımcısı Serdar Serper ödül almaya hak kazanan isimler oldular.
Cemiyet tarafından yapılan değerlendirmelerde bu yıl gazetemiz köşe yazarlarından Prof. Dr. Kemal KOCABAŞ’a teşekkür ve kutlama plaketi verileceği öğrenildi.

Kuruluşunun daha ikinci yılını tamamlamadan Muğla Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlen yarışmada 3 ödül almanın kendilerini gururlandırdığını dile getiren Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ferdi Aşıcı, yaptıkları çalışmalarına aynı titizlikte devam edeceklerini söyledi.

Radyo Gözlem Haber Müdürü Gizem Kapusuz ise 3 ödül almaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti. Kapusuz, şunları söyledi:
“Kurulduğumuz 1992 yılından buyana yaptığımız düzeyli yayınlar ve çalışmalarla Milaslılar ve çevre bölge halkıyla buluşmanın mutluluğunu sürdürüyoruz. Radyomuz yıllardan bu yana yaptığı çalışmalarla bölgenin en çok dinlenen radyosu olma özelliğine sahip. Radyo olarak tarafsız ve doğru haber anlayışımız, yine doğru ve tarafsız programlarımızla ilçemizin gündemini tutmaya devam edeceğiz. Gazetemizi ve radyomuzu ödüle layık gören Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ne de ayrıca teşekkür ederiz.”

Öte yandan ilçemizde yayın yapan Önder Gazetesi'nden Güncel Gezi yazıları ile Hüseyin Avni Kunduracıoğlu, Güncel Çevre Şehircilik yazısıyla Oktay Çayırlı ve Milas Gazetesi'ndeki Güncel Spor yazılarıyla Sercan Ergin ödül almaya hak kazanan diğer isimler oldu. 

Bülten'e Abone Olun

Radyo Gozlem haber bültenine abone olun, yeni haberleri anında ilk siz okuyun.